Remis w deszczu

Mecz Tarpan Korchów - KS Olender Sól zakończył się wynikiem 2:2. Bramki dla Olendra zdobyli Kamil Paczos i Dawid Muzyka.

Od początku meczu gospodarze starali się narzucić swój styl gry. Zawodnicy Olendra nie weszli dobrze w to spotkanie dlatego Tarpan stworzył sobie kilka sytuacji do strzelenia bramki. Po ok. 20 minutach od rozpoczęcia meczu zaczął padać deszcz. Opady były tak duże, że sędzia przerwał spotkani. Gdy deszcz się zmniejszył mecz wznowiono choć nadal padało przez co nie były to sprzyjające do gry warunki. Jeszcze przed przerwą gospodarze wyszli na prowadzenie. Napastnik z Korchowa wykorzystał sytuację sam na sam bramkarzem. Po zmianie stron zawodnicy z Soli próbowali wyrównać. Stworzyło to miejscowym wiele okazji na grę z kontry. Jedna z takich akcji zakończyła się podyktowaniem rzutu karnego, który został wykorzystany. Podyktowany został za faul. Kilka chwil później goście zdobyli bramkę kontaktową. W 67 minucie z rzutu wolnego celnie uderzył Kamil Paczos. Piłka po drodze odbiła się jeszcze od obrońcy. Na 10 minut przed końcem Olender wyrównał wynik meczu. Obrońca Korchowa wybił piłkę ręką z linii bramkowej i sędzia wskazał na 11 metr dodatkowo pokazując zawodnikowi czerwoną kartkę. Rzut karny pewnie wykorzystał Dawid Muzyka. Końcówka należała do piłkarzy z Soli lecz pomimo kilku okazji nie wykorzystali oni gry w przewadze. W doliczonym czasie gry drugi zawodnik Tarpana wyleciał z boiska po faulu za który obejrzał drugą żółtą kartkę. Sfaulowany w tym starciu Ernest Szponar dostał bezpośrednio czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie.