Porażka po golu w ostatniej minucie

Mecz Olender Sól - Aleksandria Aleksandrów zakończył się wynikiem 1:2(1:0). Tym razem końcowe minuty okazały się szczęśliwe dla rywali, którzy po golu w ostatniej akcji meczu zdobyli 3 pkt.

Początek spotkania należał do gospodarzy którzy jednak nie potrafili wykorzystać dwóch dogodnych sytuacji. Z biegiem czasu to goście zaczęli przejmować kontrolę nad meczem i choć kilka razy zagrozili bramce Olendra to niespodziewanie na prowadzenie wyszli przeciwnicy. Zawodnicy z Soli wyprowadzili kontrę po której Dawid Muzyka dośrodkował piłkę z prawego skrzydła, żaden z obrońców nie przeciął tego podania co wykorzystał Michał Wnuk, który pewnym strzałem zdobył pierwszą bramkę w tym meczu. Taka sytuacja wymusiła na zawodnikach z Aleksandrowa większe ryzyko w ataku. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie. W drugiej gra toczyła się dalej pod dyktando gości. Przyniosło to skutek w postaci bramki wyrównującej w 65 minucie. W końcówce meczu obie strony chciały zdobyć zwycięska bramkę, ale nie udawało się to pomimo stwarzanych okazji. I gdy wszyscy myśleli, że już nic się nie wydarzy goście przeprowadzili akcję, w której zdobyli bramkę na wagę 3 pkt. Po golu sędzia zakończył mecz.