Wygrana na początek nowego sezonu!

W pierwszym meczu nowego sezonu Olender Sól wygrał na wyjeździe 0:2 z Olimpiakosem Tarnogród dzięki golom w końcówce meczu.

Relacja z meczu>>>>>>>

Pierwszy mecz nowego sezonu był jednocześnie oficjalnym debiutem Grzegorza Ciosa jako grającego trenera Olendra Sól. W zespole gości z różnych powodów zabrakło kilku zawodników, którzy stanowili o sile w poprzednim sezonie. Spotkanie rozpoczęło się od natarcia zespołu gości którzy oddali kilka strzałów, ale nie zmusiły one bramkarza z Tarnogrodu do poważnej interwencji. Później do głosu zaczęli dochodzić gospodarze i to oni przeważali do końca pierwszej połowy. Dobrze ze swych zadań wywiązywał się nowy bramkarz Olendra - Adam Woch. Najwięcej problemów zawodnicy z Soli mieli w środku pola przez co przeciwnicy zbyt łatwo przedzierali się tym sektorem boiska. Sędzia pozwalał na ostrą grę, dlatego czasami byliśmy świadkami wielu nieprzepisowych zagrań głownie ze strony Olimpiakosu, jednak zbyt rzadko były one "nagradzane" upomnieniami w postaci kartek.W drugiej połowie nastąpiła korekta ustawienia, Ernest Szponar został przesunięty na lewą obronę a w środku pola zameldował się Arkadiusz Przytuła, który zastąpił kontuzjowanego Patryka Przytułę. Od tego momentu środek pola wyglądał o wiele lepiej i dlatego to zawodnicy Olendra mieli minimalna przewagę w tej połowie, jednak stworzyli zbyt mało klarownych sytuacji aby zmienić wynik spotkania. Gospodarze natomiast starali się atakować głownie z "kontry" bądź ze stałych fragmentów gry. Wynik uległ zmianie dopiero w 89 minucie.Arkadiusz Przytuła zagrał piłkę ze środka na wolne pole do Marcina Olszówki, który popędził z nią na bramkę rywala po drodze mijając dwóch obrońców i w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył mocno pod porzeczkę i piłka zatrzepotała w siatce. Olimpiakos ruszył odrabiać straty jednak w doliczonym czasie nadział się na kontrę którą skutecznie wykończył sprytnym strzałem Arkadiusz Przytuła. Asystował mu Marcin Olszówka. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla Olendra Sól.