Sezon 2014/2015 w liczbach

Sezon 2014/2015 w zamojskiej A-Klasie w grupie I oficjalnie się zakończył. KS Olender Sól ostatecznie zajął II miejsce. Swój wkład w ten sukces ma 29 zawodników, którzy w tym sezonie przywdziali koszulkę Olendra w oficjalnym meczu.

Kadra KS Olender Sól w sezonie 2014/2015(zawodnicy, którzy wystąpili w oficjalnych meczach):

Bramkarze: Adam Woch, Mateusz Kniaź,

Obrońcy: Szymon Kiełbasa, Patryk Przytuła, Mateusz Bury,Marcin Dworniczak, Adrian Świąder, Paweł Muzyka, Ernest Szponar, Arkadiusz Przytuła, Mateusz Hadam, Leszek Pieczykolan,

Pomocnicy: Przemysław Gnojek, Andrzej Samulak, Dawid Muzyka, Grzegorz Cios, Michał Wnuk, Łukasz Kniaź, Michał Rój, Mateusz Dycha, Bartłomiej Hanas, Grzegorz Kowal,

Napastnicy: Marcin Olszówka, Kamil Paczos, Marcin Szuper, Arkadiusz Rymarz, Maksymilian Bielak, Sławomir Nizio, Marcin Kiełbasa

Zawodnicy, którzy spędzili na boisku najwięcej czasu:

1. Dawid Muzyka - 1835 minut
  2. Grzegorz Cios - 1834
  3. Adam Woch - 1440
  4. Michał Wnuk - 1391
  5. Patryk Przytuła - 1361

Drużyna Olendra zdobyła 46 bramek(mecz w Soli z Księżpolem został uznany za walkower 3:0), które dały trzecią pozycję pod tym względem zaraz po Cosmosie (64) oraz Tarpanie (57). Na listę strzelców wpisało się 11 zawodników:

W ciągu 22 kolejek zawodnicy z Soli stracili 20 bramek. Jest to drugi wynik w lidze a liderem w tym zestawieniu jest Delta, która straciła 18 goli. Bramkarze Olendra zachowali czyste konto w 10 meczach.

Na swoim terenie Olender wygrał 7 spotkań, 2 przegrał a także 2 zremisował. Lepsze w tej klasyfikacji okazały się drużyny Cosmosu(10z,0r,1p) oraz Delty(7z,3r,1p). Na wyjeździe Olender osiągnął najlepszy wynik spośród wszystkich drużyn zdobywając 20 punktów(6z,2r,3p). Drugie miejsce pod tym zestawieniu zajęła drużyna z Goraja 18 punktów(5z,3r,3p).

Gdy Solanie pierwsi obejmowali prowadzenie 11 razy dowozili zwycięstwo do końca a tylko 2 razy rywale odwracali losy meczu na własną korzyść.

W sytuacji gdy Olender pierwszy tracił bramkę co zdarzyło się sześciokrotnie, 2 razy mecz kończył się zwycięstwem Soli, 3 razy przegraną a 1 remisem.

Szczegółowe statystyki można również zobaczyć w zakładce KADRA/STATYSTYKI.